logo


Aktualności

 
 • Serdecznie zapraszamy do Szkoły Trenerów Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego! To unikatowy kurs oparty na rozwoju talentów w oparciu o metodologię Gallupa. Start kursu 22.04 - 23.04.2022 Szczegóły tutaj.
   
 • Zapraszamy 19 października 2021r. na wirtualne spotkanie z Anna Brzosko i rozmowę o odkrywaniu talentów młodzieży. Organizatorem jest Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie i Koszalinie. Wszystko online 
   
 • Dlaczego warto stawiać na talenty i mocne strony w życiu prywatnym, zawodowym oraz edukacji? Zapraszamy do lektury
   
 • Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, 29 kwietnia 2021 od godz. 11.00, Trenerzy John Maxwell Team, a wśród nich Anna Brzosko, poprowadzą Wirtualne Warsztaty dla młodzieży‼️
   
 • Serdecznie zapraszamy 14.04.2021 r.,  w godz. 18.00-20.00 na konferencję online: "Rok nauczania zdalnego za nami. Czego się nauczyliśmy? O tym, jak ważne są: elastyczność, samorozwój, wyrozumiałość oraz szacunek dla odmienności." Zapisy tutaj
   
 • Serdecznie zapraszamy na wyjątkową konferencję. Już za tydzień, 10.02.2021r. o godz. 18.00 "Odpowiedzialność: szansa, zagrożenie czy przywilej?" Anna Brzosko opowie o odpowiedzialności, a gościem specjalnym będzie Dr n. med. Sylwia Serafińska - Z-ca ordynatora I Oddziału Zakaźnego WSS im. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz asystentka w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii UMED we Wrocławiu. 
  Zapisy
   
 • Zapraszamy 13.01.2021 r., godz. 18.00-20.00 na konferencję online: "Nadzieja umiera ostatnia. Dlaczego do uruchomienia motywacji musimy widzieć i czuć sens?"
   
 • Informujemy naszych Klientów i Partnerów, iż z dniem
  20. maja 2020 r. zakończyła się współpraca trenerska z Panią dr Anną Hildebrandt-Mrozek. Dziękujemy za współpracę.  Jednocześnie informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za projekty i treści realizowane przez Panią Annę w przyszłości.

 • Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy z Renatą Gut dla AHK Polska - WEBINAR: Stres, komunikacja i przywództwo w czasach pandemii. 
  Dwa i pół miesiąca życia w izolacji społecznej, w atmosferze lęku, niepewności i nieprzewidywalności, w trudnych warunkach towarzyszących pracy zdalnej, w sposób oczywisty odcisnęły swoje piętno na naszych emocjach. Nie dziwią zatem najświeższe raporty World Economic Forum, WHO i wielu innych organizacji międzynarodowych, podkreślając jak ważne jest, szczególnie dziś, znalezienie sposobów radzenia sobie ze stresem.
   
  Podczas rozmowy z Renatą Gut poruszane były następujące tematy:
  👉Czy można skutecznie zarządzać emocjami?
  👉Jakie mamy narzędzia, aby motywować do działania siebie i innych?
  👉Jak odnaleźć się w gąszczu często sprzecznych informacji i braku obiektywizmu?
  👉Czy mówimy już o kryzysie przywództwa?
  👉Czym jest „antykruchość " i dieta informacyjna.
   
  Webinarium było wprowadzeniem do cyklu szkoleń online.
  Więcej szczegółów na: ahk.pl/pl/wydarzenia  
   
 • Mamy przyjemność poinformować, że wykładowcy studiów podyplomowych HR Business Partner oraz nowo powstałych Senior HR Business Partner realizowanych przez Akademia Leona Koźmińskiego pod kierownictwem Kariny Popieluch przygotowali publikację "HR Business Partner", której celem jest dostarczenie HRowcom wiedzy i inspiracji w erze wartości, talentu i wszechobecnej cyfryzacji. Wśród autorów jest Renata Gut, która napisała rozdział o zarządzaniu TALENTAMI w organizacji. Zapraszamy do lektury! 
 • Więcej tutaj...
 • Archiwalne odcinki Magazynu "Czas na pracę, praca na czasie", emitowanego w TVP REGIONALNA  w którym Renata Gut jako ekspert udzielała porad na temat tego jak znaleźć motywację, przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, jak zidentyfikować osobiste talenty, jak zbudować efektywne zespoły itd. można obejrzeć tutaj (porada eksperta zaczyna się ok. 16min programu) 
 • Wspólnie z firmą Premiere Multimedia stworzyliśmy wyjątkowe narzędzie do odkrywania talentów i zarządzania nimi! Szczegóły tutaj

              Mapa ucznia- Mapa klasy - Mapa szkołyJesteś w: start  >> Aktualności