logo


Polityka Prywatności

Obowiązek informacyjny na podstawie artykułu 13 RODO

Od dnia 25. maja 2018 r. na terenie Rzeczpospolitej Polskiej obowiązuje Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 27. kwietnia 2016r. W związku z tym w celu spełnienia obowiązku informacyjnego wynikającego a art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO pragniemy przekazać informację na temat przetwarzania Twoich danych osobowych przekazywanych nam przez Ciebie na łamach strony internetowej www.instytuttalentow.pl

Kto jest Administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem czyli podmiotem decydującym o tym jak będą przetwarzane Twoje dane osobowe jest Instytut Talentów FLASHPOINT Renata Gut, ul. Ogrodowa 99, 55-093 Kiełczów, na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Wrocławia pod nr 63837, REGON 930217082, NIP 8981026309.

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas składania zapytania dotyczącego szkoleń, coachingu lub produktów dotepnych w zakładce instytuttalentow.pl/sklep.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowy przez Instytut Talentów FLASHPOINT?

Zbieramy tylko niezbędne dane do realizacji określonych celów. Twoje dane są nam potrzebne, aby odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie, przygotować ofertę czy zrealizować umowę kupna – sprzedaży zawartej w momencie złożenia zamówienia na naszym sklepie instytuttalentow.pl/sklep oraz do kontaktowania się z Tobą w sprawach dotyczących zamówień.

Do kiedy będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Dane przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody będziemy przetwarzać bezterminowo, do momentu wyrażenia przez Ciebie chęci ich usunięcia.

Czy będziemy udostępniać Twoje dane osobowe innym firmom?

Dane zostaną udostępnione tylko tym podmiotom, które są niezbędne w realizacji naszych celów oraz podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli: kurier, poczta, dostawca, programista. Twoje dane nigdy nie zostaną udostępnione innym podmiotom handlowym.

Gdzie można złożyć skargę?

Skargi można kierować do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).Jesteś w: start  >> Polityka Prywatności